Hakkımızda

Semra BAYKAN
Proclass Eğitim Danışmanlık Genel Müdürü

Proclass Eğitim Danışmanlık, 12 Yılı  aşkın süredir marka, patent tescilleri, belgelendirme konularında danışmanlık hizmeti veren Hedef Patent’in bir alt markası olarak doğmuş bir eğitim kuruluşudur.                                                                                                                  
Öncelikle firmaların ar-ge departmanları için yapılmaya başlayan patent eğitimleri farklı konulardaki talepler üzerine yeni bir oluşumun meydana gelmesi için bir kıvılcım olmuştur.
 
Profesyonellerle uygulamalı dersler
Şirketlerin kurumsal altyapılarını geliştirmek adına düzenlenecek olan eğitimlerden bazıları, iş dünyasının kalbi sayılan İstanbul'dan gelecek profesyoneller tarafından, özel sınıflarda, uygulamalı olarak verilecek. Eğitimler, şirket yöneticilerinden üniversite öğrencilerine kadar kendisini geliştirmek isteyen herkese açık olacak.
 
Eğitim Menejerliği
Herkesim’e hitap edecek olan eğitimler organize dilerek, özellikle İstanbul ve Ankara’dan getirilen birkaç günlük spesifik ve özel eğitimlerle farklı alanlarda pek çok konuda Bursa’da eğitimlere ulaşabilmektedir.
 
Öğrencilere özel sınıf
Proclass Eğitim Danışmanlığı'nın eğitimleri sadece profesyonellere yönelik değil; üniversite öğrencileri için de açılmış olan özel sınıflarlada CV hazırlama ve mülakat yöntemlerinden, beden diline ve etkili iletişime kadar yol gösterici pek çok konunun ele alınacağı özel öğrenci programları yapılmaktadır. Öğrencilerin iş yaşamlarında ve iş görüşmelerinde kendilerini ifade edecekleri alt yapının oluşturulması amaçlanmaktadır.